Kontakt

Ivona Linda Pantoková

majitelka salonu

adresa:
Jelínkova 7
616 00 Brno

telefon: +420 602 770 357

otevírací doba: po - pá dle objednávek

mail: info@lindabeauty.cz

web: www.lindabeauty.cz

Pár slov o mně

Většinu svého profesního života jsem pracovala jako kosmetička. Ať už ve svém vlastním salonu, nebo jako součást týmu estetické kliniky.

Před dvaceti lety jsem propadla Indii a jezdila si tam čistit hlavu a sbírat sílu a poznatky. Při poslední návštěvě jsem v jižní Indii vystudovala ajurvédský institut krásy a získala certifikát, díky kterému mohu masáže pleti používat ve vlastní praxi.

Chtěla jsem svým zákaznicím nabídnout něco navíc, proto jsem začala pracovat v parfumerii. Tam jsem získala praxi vizážistky a získala přehled v kosmetických značkách a parfémech.

Nyní s velkou radostí vítám své zákaznice ve znovuotevřeném beauty salonu, kde pracuji s legendární francouzkou značkou PAYOT v oblasti péče o pleť a MARGARET DABBS LONDON v péči o ruce a nohy. Přijďte si dopřát krásnou chvíli pro sebe.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací